Asistent ASM, KAM

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska, Rimavská Sobota
Termín nástupu
15.07.2021
650 EUR/mesiacvariabilná zložky mzdy do výšky 12% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovanie štatistík predaja
- Vypĺňanie zaraďovacích listov pre zverených obchodných partnerov
- Spravovanie agendy za zverené obchodné siete
- Vyhodnocovanie výsledkov a spracovanie agendy OZ, KAM a ASM
- Samostatné riešenie ďalších čiastkových úloh
- Archivácia dokumentov (evidencia zmlúv, príprava a spracovanie dokumentov)
- Administratívna podpora prípravy podkladov pre KAM a ASM
- Analýzy, porovnávanie skutočnosti na plány
- Mailová a telefonická komunikácia s domácimi dodávateľmi

Práca v stabilnej potravinárskej spoločnosti s dlhodobou stradíciou na trvalý pracovný pomer s možnosťou kariérneho profesionálneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA do výšky 16% z ceny vozidla
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu,
Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-dobré komunikačné schopnosti
-zodpovednosť
-flexibilita
-ochota vzdelávať sa a napredovať
-samostatnosť
-odolnosť voči stresu

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4078437  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac