Skladník mraziarne - práca na VZV

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiac+ variabilná zložka do výšky 3% základnej mzdy + príplatky - po skúšobnej dobe zvýšenie základnej mzdy a variabilnej zložky základnej mzdy na 13%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podmienkou je platný preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka a minimálna prax 6 mesiacov.

1. Vykonáva:
• príjem suroviny čerstvej na paletách a mrazenej, váženie suroviny čerstvej na paletách a mrazenej
• identifikácia príjmu a výdaja suroviny, označovanie – prenos údajov do váh a elektronicky do IS
• zatváranie dverí na chladiarňach a prístupových chodbách a rampách
• šetrné zaobchádzanie so surovinou a strojným zariadením
• označovanie všetkých paliet a kadí pri vstupe aj pri výstupe z mraziarne dátumom, hmotnosťou, názvoslovím suroviny, šaržou
• zabezpečuje prísun pomocného materiálu

2. Zodpovedá:
• za správne dodržiavanie technologických postupov
• za správne ukladanie surovín v chladiarňach a v komorách
• za hygienu na pracovisku, osobnú hygienu, hygienu strojného zariadenia
• zodpovedá za správnosť údajov nahrávaných do IS
• za správnosť vedenia evidencie výroby, hmotne zodpovedný za skladové zásoby suroviny a technologických prípravkov
• za správne označovanie surovín

3. Kontroluje:
• teplotu vstupnej suroviny ,váženie, skladové zásoby, ich flexibilné doplňanie
• kvalitu dodanej suroviny , teplotu v chladiarniach a komorách.

Bohatý sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu,
Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4043570  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac