Kuchár

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
652 EUR/mesiac+ variabilná zložka do výšky 13% základnej mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba jednoduchých druhov teplých jedál, polievok, cukrárskych výrobkov alebo jedál studenej kuchyne, dohotovovanie studenej kuchyne, dohotovovanie a výdaj jedál alebo rôznych príloh k hlavným jedlám.
1. Pri výrobe jedál zabezpečuje realizáciu Plánu správnej výrobnej praxe – program HACCP.
2. Zodpovedá za dodržanie Materiálno – spotrebných noriem a vlastných receptúr ZJ.
3. Zabezpečuje prípravné práce a výrobu jedál na základe vopred zostaveného jedálneho lístka.
4. Zodpovedá za dodržiavanie hygienických predpisov v zmysle Správnej výrobnej praxe – HACCP a sanitačného programu.
5. Riadi sa pokynmi zmenového kuchára, vykonáva pomocné práce pri výdaji jedál, práce pri kuchynskom a stolovom riade.
6. Zodpovedá za dodržiavanie predpisov o bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnych predpisov.
7. Má spoluúčasť na hmotnej zodpovednosti v ZJ.
8. Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.
9. Zachováva mlčanlivosť o skutočnostiach o ktorých sa dozvedel pri vykonávaní svojej pracovnej činnosti a ktoré v záujme zamestnávateľa nie je možné oznamovať iným osobám a to aj po skončení pracovného pomeru.

Bohatý sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť, flexibilita, ochota pracovať
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti podľa zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 355/2007 Z.z.“) - výhodou (ak nemá - urobí dodatočne)

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4007825  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 652 EUR/mesiac