1 400 - 2 000 EUR

Vodič rozvozu Depo Košice

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz potravinárskeho tovaru pre odberateľov podľa plánovanej trasy, zodpovednosť za včasnú vykládku, odovzdávanie dodacích listov odberateľom, inkaso tržieb v hotovosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mesačná mzda 800,- € + bonusy 800,- € + dochádzkový bonus+ diety

práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti, dobré platové podmienky, bonusy, príplatky nad rámec zákona, príspevky na rekondíciu, vianočné odmeny, bezplatná právna pomoc, jubilejné odmeny, dochádzkový bonus

Životopisy spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosíme poslať e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadzovanú pozíciu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, flexibilita, pozitívny prístup ku práci, príjemné vystupovanie, komunikácia s odberateľmi tovaru zodpovedajúca pravidlám slušného správania, zdravotná spôsobilosť odborná spôsobilosť, tachografová karta vodiča

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z nich.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlata Pôbišová
E-mail: poslať životopis
ID: 3713607   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda 800,- € + bonusy 800,- € + dochádzkový bonus+ diety