Referent call centra TAURIS GROUP

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
700 - 900 EUR/mesiaczákladná mzda 550,- € + mesačné prémie podľa počtu prijatých objednávok + osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaja výrobkov spoločnosti Tauris Group
• Príjem a bezchybné zadávanie telefonických objednávok od zákazníkov do systému.
• Plnenie stanovených plánov/cieľov predaja v požadovanej kvalite, spolu s dodržiavaním firemných štandardov.
• Úzka spolupráca s tímom obchodných zástupcov a pracovníkmi iných oddelení – riešenie požiadaviek a reklamácií zákazníkov.
• Práca s databázovými systémami spoločnosti (ESO, CRM)
• Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

- Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Zaškolenie na pracovisku tútorom
- Výuka anglického jazyka na pracovisku
- Odborné školenia
- Odmeny pri pracovnom výročí
- Mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- Podujatie pre zamestnancov - "DEŇ TAURIS GROUP"
- Vianočné a veľkonočné balíčky
- Masáže
- Príspevok na rekondičný pobyt

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné zručnosti (asertivita, empatia) a predajné zručnosti
• Zrozumiteľný a príjemný prejav
• Proklientská orientácia
• Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja – výhodou
• Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom sú výhodou.
• Zameranie na výsledok a schopnosť pracovať pod tlakom
• Organizácia a plánovanie pracovných úloh
• Orientácia na dosahovanie cieľov
• Flexibilita
• Ochota učiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať v tíme
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
• Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel;)

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3582569  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiaczákladná mzda 550,- € + mesačné prémie podľa počtu prijatých objednávok + osobné ohodnotenie.