Vodič rozvozu Depo Žilina

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 800,- € + bonusy 800,- € + dochádzkový bonus+ diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz potravinárskeho tovaru pre odberateľov podľa plánovanej trasy, zodpovednosť za včasnú vykládku, odovzdávanie dodacích listov odberateľom, inkaso tržieb v hotovosti

práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti, dobré platové podmienky, bonusy, príplatky nad rámec zákona, príspevky na rekondíciu, vianočné odmeny, bezplatná právna pomoc, jubilejné odmeny, dochádzkový bonus

Životopisy spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosíme poslať e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadzovanú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, flexibilita, pozitívny prístup ku práci, príjemné vystupovanie, komunikácia s odberateľmi tovaru zodpovedajúca pravidlám slušného správania, zdravotná spôsobilosť odborná spôsobilosť, tachografová karta vodiča

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3405389  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 800,- € + bonusy 800,- € + dochádzkový bonus+ diety