Vedúci pracovník MOP

TAURIS Cassovia, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
960 eur + výkonnostné prémie a zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o plynulý chod siete MOP
- spolupráca s prenajímateľmi predajných priestorov
- participácia na plánovaní predaja a technickom zabezpečenia MOP
- personálne zabezpečenie / nábor zamestnancov / zaškolenie / motivácia
- koordinácia a riadenie predaja tovaru na pridelených MOP
- dohľad a kontrola nad optimalizáciou zásobovania a výrobkovej štruktúry predaja
- realizácia prieskumu trhu
- vyhodnotenie akcií zameraných na podporu predaja
- zabezpečenie kontroly akosti tovaru na prevádzkach
- dohľad nad dodržiavaním kontrolného systému, hygienických, sanitačných a veterinárnych predpisov
- vyhodnotenie výsledkov kontrol vykonaných na MOP

- práca v spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou,
- motivačné platové ohodnotenie,
- možnosť osobného rastu,
- flexibilný pracovný čas,
- notebook, mobil, služobné vozidlo

V prípade, že vás ponuka oslovila a spĺňate požiadavky, reagujte zaslaním svojho CV spolu s motivačným listom na emailovú adresu: [email protected]. Spätne budeme kontaktovať iba kandidátov plne vyhovujúcim profilu obsadzovanej pozície. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii
- prax vo vedení a motivácii kolektívu
- vysoká orientácia na výkon
- samostatnosť, rozhodnosť a priebojnosť
- odolnosť voči stresu

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3637781  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 eur + výkonnostné prémie a zákonné príplatky