Predavač mäsa a mäsových výrobkov

Tauris Cassovia s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 eur + 150 eur prémie v závislosti od tržieb a marže, dochádzková odmena, zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj mäsa a mäsových výrobkov zákazníkom,
- objednávanie, príjem a dokladanie tovaru,
- práca s pokladňou a platobným terminálom,
- udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni,
- kontrola kvality a trvanlivosti tovaru,
- označovanie tovaru cenovkami a kontrola správnosti cenoviek,
- informovanie zákazníkov o predávanom sortimente,
- pravidelné vykonávanie inventúr na predajni.

- práca v spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou,
- motivačné ohodnotenie práce,
- výkonnostné prémie /mesačné/,
- vernostné a vianočné odmeny /ročne/,
- dochádzková odmena,
- stravné lístky v hodnote 3,60.-,
- sezónne zamestnanecké balíčky /Vianoce, Veľká noc/,
- pracovné oblečenie.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov emailom, poštou, osobne dobrovoľne poskytujete prevádzkovateľovi TAURIS Cassovia, s. r. o. so sídlom Potravinárska 6, 979 01 Rimavská Sobota, IČO: 00697893 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, či vlastnia zdravotný preukaz, preukaz pracovníka v potravinárstve, vodičský preukaz – typ, všetky údaje a iné záznamy uvedené v úradnom doklade o vzdelaní, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), údaje uvedené v životopise, jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce, hodnotenia pohovorov (vzhľad, kvalifikácia, verbalita, neverbalita), výsledky testov zručností a ďalšie uvedené v životopise, motivačnom liste a dotazníku uchádzača o zamestnanie za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárske - odbor predavač/predavačka, resp. platné hygienické minimum

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

predaj, obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou v obchode vítané, nie podmienkou,
- záujem a chuť predávať,
- príjemné a ústretové vystupovanie,
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť,
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Spoločnosť Tauris Cassovia s.r.o. prevádzkuje už 27 rokov sieť maloobchodných predajní mäsa a mäsových výrobkov.
Značková maloobchodná sieť v súčasnosti pozostáva z 67 špecializovaných predajní mäsa a lahôdok na Slovensku.
Zabezpečuje maloobchodný a veľkoobchodný predaj mäsa a mäsových výrobkov materskej spoločnosti Tauris a.s. a doplnkový sortiment.

Potravinárska 6
97901 Rimavská Sobota
ID: 3441401   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 eur + 150 eur prémie v závislosti od tržieb a marže, dochádzková odmena, zákonné príplatky