IT technik

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.7.2024, resp. dohodou
1 100 EUR/mesiacod 1100,- € základná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako sa u nás môžeš realizovať?

- inštalácia koncových staníc a periférií v prostredí Windows

- detekcia a opravy koncových staníc a periférií

- plánovanie a koordinácia údržby IT a kancelárskej techniky

- riešiť a analyzovať problémy a incidenty, navrhovať a odporúčať opatrenia

- podpora užívateľov na úrovni operačného systému a spúšťania aplikácií, riešiť ich potreby a požiadavky

-komunikácia s dodávateľmi IT techniky a spotrebného materiálu, uvedenie zariadení do prevádzky.

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ), pracovný notebook, mobil,  teambuildingy a skvelú firemnú kultúru.​

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

správa HW a software

Počet rokov praxe

2

V tíme uvítame kolegu, ktorý má:

- aspoň 2 ročné skúsenosti so správou HW a software

- výborne pozná Windows platformy desktopovej úrovni

- má ukončené min. stredné odborné vzdelanie, odbor elektrotechnický, alebo IT

- je spoľahlivý, zodpovedný, samostatný a má chuť učiť sa

- je flexibilný a nevadí mu cestovať.

Výhodou je skúsenosť so správou a supportom predajného systému a trvalý pobyt v Liptovskom Mikuláši, resp. v blízkom okolí, nakoľko neposkytujeme ubytovanie.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kudelová
Tel.: +421905974947
E-mail: poslať životopis