Barman Grandhotel**** Starý Smokovec

Tatry mountain resorts, a.s.

Grandhotel Starý Smokovec, Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok v súlade so Zákonníkom práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a starostlivosť o zákazníkov,
- podávanie informácií o ponúkaných nápojoch,
- príprava alkoholických a nealkoholických miešaných nápojov,
- účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,
- kontrola stavu zásob,
- hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár,
- inventarizácia tovaru

Práca v krásnom a atraktívnom prostredí Vysokých Tatier v historickom Grandhoteli**** Starý Smokovec.

Zamestnanecké benefity:
- SKIPASS, AQUAPASS,
- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER,
- zamestnanecké UBYTOVANIE,
- zamestnanecké STRAVOVANIE,
- pracovné OBLEČENIE,
- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion, zamestnanecké pobyty a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme:
- stredoškolské vzdelanie v odbore, prax min.1 rok,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci, - znalosť cudzích jazykov,
- ovládanie práce s registračnou pokladňou, - príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, - samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4784209  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac