IT špecialista Networking & Security Junior ( Vysoké Tatry)

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Veľká Lomnica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1600,- € základná mzda /finálna úroveň závisí od od skúseností a seniority vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude spravovať a starať sa o sieťovú infraštruktúru a jej bezpečnosť v organizácii.
Čo budeš robiť?
Navrhovať, testovať, implementovať bezpečnostné opatrenia pre systémy organizácie a zavádzať bezpečnostné štandardy.
Hlavné zodpovednosti:
• správa sieťovej a security infraštruktúry
• konfigurácia aktívnych sieťových prvkov a security nástrojov
• úzka spolupráca s jednotlivými tímami L2 a aplikačnej podpory
• údržba a návrhy topológie sieťovania
• správa sieťového monitoringu
• správa a optimalizácia logovania infraštruktúry
• security Operation Center - spolupráca s prevádzkovateľom služby
• dokumentácia aktuálneho stavu
• aktívna spolupráca s IT Operations a IT Applications Teamom
• tvorba dokumentácie pre L1 a L2 podporu, údržba WiKi jednotlivých IT teamov
• poradenstvo, podpora a školenie koncových užívateľov.
Miesto výkonu práce: Veľká Lomnica, resp. Tatranská Lomnica alebo Liptovský Mikuláš.

Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti. Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty a množstvo zliav a výhod ).
Okrem ďalších výhod, ktoré toto zamestnanie ponúka je výhodou, že budeš pracovať v mladom a dynamickom kolektíve.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sieťová IT infraštrutkúra

Počet rokov praxe

1

Úspešný uchádzač by mal spĺňať tieto požiadavky:
- stredoškolské s maturitou, resp. vysokoškolské vzdelanie II. stupňa zameranie na elektro alebo IT
- prax min. 1 rok so sieťovou IT infraštruktúrou
- znalosť sieťových protokolov naprieč všetky OSI vrstvy
- konfigurácia Cisco technológie, práca s CISCO IOS  (switching, routing)
- skúsenosti s LAN infraštrúktúrou (cable management, fyzické zmeny infraštruktúry)
- skúsenosti s prácou na NG FW (security policy, threat policy, vytvárenie a správa VPN, NAT)
- skúsenosť v oblasti inštalácie a správy komplexných sieťových riešení sú vítané
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- flexibilita
- precíznosť
- zvládanie stresu
- vodičský preukaz "B"
- samostatnosť pri riešení úloh a riadení priorít.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov