Senior Microsoft špecialista s focusom na M365

Tatry mountain resorts, a.s.

Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
2 000 EUR/mesiac2000 EUR/mesiac - finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Senior Microsoft špecialista s focusom na online Microsoft svet.
Do tímu určite zapadneš, ak:
• máš pokročilú znalosť v administrácii Microsoft riešení, primárne MS Azure, M365, O365, a všeobecný prehľad v serverovom hardvéri, storage, virtualizačných technológiách
• si aktívny a samostatný, máš technické myslenie, chceš prinášať inovatívne riešenia a nebojíš sa vyvinúť iniciatívu
Čo budeš u nás robiť?
Prinášať profesionálne riešenia, primárne z portfólia Microsoft riešení, s orientáciou na kolaboráciu v teamoch a široké spektrum užívateľov, najmä:
• administrácia MS (Microsoft) systémov s fokusom na M365 Security
• súčinnosť pri implementácii firemných security štandardov v súlade s politikami firmy (Access Management Standards, Data Classification and Handling Standards, Secure Network Architecture Standards, Security Assessment Standard, ...)
• správa a rozvoj služieb Active Directory, GPO, Certifikačných autorít a Azure Active Directory
• základná znalosť administrácie správy sietí (routing, DHCP, DNS, VPN, NAT, atď.)
• auditing a Monitoring a proaktívne riešenie problémov vo zverenej oblasti
• audit zabezpečenia Azure AD s postupnou integráciou do systému Security and Event Management system (SIEM)
• súčinnosť pri administrácii SOC riešenia
• súčinnosť pri špecifikácii a dizajne riešení vrátane PoC
• vytváranie implementačných plánov a riadenie implementácie
• troubleshooting na L2 a L3 úrovni, podpora L1 teamu z ostatných IT departmentov
• príprava a údržba technickej dokumentácie vo zverenej oblasti.

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí , vo flexibilnom kolektíve a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, v Poľsku, Čechách a v Rakúsku, rozsiahly sociálny program a zamestnanecké benefity (skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod), možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja, sebarealizáciu, teambuildingy a skvelú firemnú kultúru.
Po dohode s nadriadeným možnosť čiastočného home office.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Senior Microsoft špecialista

Počet rokov praxe

2

Úspešný uchádzač by mal spĺňať tieto požiadavky:
- pokročilá znalosť a všeobecný prehľad v serverovom hardvéri, storage, virtualizačných technológiách a M365 online svete
- výhodou skúsenosti s implementáciou alebo participáciou na používaní SOC riešenia
- technické myslenie, aktívne a samostatné riešenie problémov
- schopnosť prinášať inovatívne riešenia a podieľať sa na ich realizácii
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, iniciatíva a chuť učiť sa nové veci
- schopnosť spájať súvislosti a vedieť ich použiť v praxi.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov