Можливість для людей з України

Pomocná sila v kuchyni Hotel Galéria Bešeňová****

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Bešenová, Bešeňová
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie pomocných prác v kuchyni – pri príprave príloh v kuchyni, čistenie zeleniny a ovocia.
- Umývanie riadu a zariadení používaných v kuchyni.
- Udržiavanie čistoty a dezinfekcia podláh priestorov kuchyne a skladov tovarov.
- Zhromažďovanie odpadu, jeho triedenie a vynášanie na určené miesto.
- Dodržiavanie hygienických predpisov, predpisov BOZP a PO pri práci.
- 12 h pracovná doba podľa rozpisu, celoročná prevádzka.

Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti.
Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, v Poľsku, Čechách a v Rakúsku, rozsiahly sociálny program a zamestnanecké benefity (skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod), možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.4.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, flexibilita, zmysel pre teamovú prácu.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Mináriková
Tel.: +421904751887
E-mail: poslať životopis
ID: 4399869  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac