Supervisor F&B Hotel FIS*** Štrbské Pleso

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
Asap
1 300 EUR/mesiacFinálna úroveň celkovej mzdy je závislá od individuálnych skúseností a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový bezproblémový chod zverenej prevádzky.
1.) Kontrolovať a udržiavať zverený majetok spoločnosti (priestory, inventár, tovar, softvér) na dennej báze s cieľom dodržať HACCP a zabezpečiť chod prevádzky.
2.) Usmerňovať a kontrolovať činnosť podriadených zamestnancov, školiť ich a viesť za účelom dodržiavania a zvyšovania kvality a štandardov.
3.) Optimalizovať tržby a náklady.
4.) Viesť pracovný tím a zodpovedať za organizovanie a riadenie ľudských zdrojov v súlade s platnými právnymi predpismi .

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier. Staň sa súčasťou nášho tímu a pracuj vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
Ponúkame:
-Celoročný SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby
-Celoročný vstup do Vodných parkov, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodného
parku Bešeňová, hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku
pre dve osoby
-Zamestnanecké pobyty
-Zľavu na rekreačné lietanie SUPERFLY v Hurricane Factory Tatralandia
-Zamestnanecké pobyty vo vybraných hoteloch
-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch
Tatry Motion a mnoho ďalších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, cestovný ruch, hotelová akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, flexibilita, ochota pracovať nad rámec bežných povinností, sebaistota, platný zdravotný preukaz, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4261194  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac