Dátabázový architekt

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
asap
1 700 EUR/mesiacod 1700,- € základná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyvíja udržuje dátové modely, ktoré spoločnosť využíva. Potrebné sú znalosti business procesov, systémov a produkčných aplikácii a spôsoby využívania dát. Vytvára modely a využíva pritom inovatívne prístupy. Sleduje a nasadzuje nové prístupy v práci s dátami a nové technológie.
Čo je náplňou práce:
- rozvíja a riadi dátové modely využívané na podporu analytiky a business riešení, pre účely riadenia programu GOPASS, ale prípadne aj iné účely
- sleduje nové trendy a hľadá technológie vhodné pre inovatívny prístup k riadeniu dát a ich spracovaniu
- vyhľadáva prípady, kedy je možné znižovať objem dát, duplicity a vyhodnocuje správnosť dát
- rieši aj oblasť "DATAMINING-u" a nástrojov na to určených. Cieľom je identifikácia tzv. "Taste clusters" vychádzajúcich z nákupného správania zákazníkov
-integruje dátové zdroje do databázových modelov z produkčných systémov ale aj ďalších zdrojov ako sú dáta z webových stránok, google analytics, exponea a iné. Spolupracuje na prepojení dát na "real-time" spracovanie pre účely e-commerce procesov
- vytvára procesy a dátové vrstvy pre dátove spracovanie, ktoré slúži na analytické vyhodnocovanie. V rámci toho spolupracuje na zostavovaní reportingových modelov s využitím BI nástrojov (PowerBI, atd.).
Miesto výkonu práce: Liptovský Mikuláš, Veľká Lomnica alebo Bratislava ( možnosť práce z domu/home office)

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí Nízkych a Vysokých Tatier vo flexibilnom, mladom a priateľskom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, v Poľsku, Čechách a v Rakúsku. Rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod ), možnosť ďalšieho vzdelávania (vzdelávacie kurzy a školenia), notebook, mobilný telefón, flexibilnú pracovnú dobu, možnosť práce z domu/home office, teambuildingy a skvelú firemnú kultúru.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, dátová analýza, databázy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

databázový architekt

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdelanie, zameranie, odbor : ekonomika, dátová analýza, databázy
- prax min. 2 roky na podobnej pozícii
- znalosti business procesov, systémov a produkčných aplikácii a spôsoby využívania dát
- znalosť AJ komunikatívne
- skúsenosti s databázami (SQL - PostgresSQL, MS-SQL, ORACLE DBMS, prípadne iné), tvorba dátových modelov s využívaním ETL nástrojov, skúsenosti s BI procesmi a nástrojmi a dátovou integráciou, skúsenosti s data minigovými nástrojmi (R, SAS, KXEN, iné)
- pozornosť, analytické a praktické myslenie, presnosť, schopnosť organizovať si svoj čas a prácu

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov