Marketingový špecialista v oblasti operatívy strediska Jasná

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
10/2019
Hrubá nástupná mzda: 800 - 1000€ (v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť:
- príprava prevádzkových dokumentov, náležitostí a propagačných materiálov pre jednotlivé prevádzky Tatry Motion v stredisku Jasná
- príprava prevádzkových dokumentov, náležitostí a propagačných materiálov pre jednotlivé gastro prevádzky v stredisku Jasná
- príprava prevádzkových dokumentov, náležitostí a informačných materiálov pre lanové dráhy v stredisku Jasná
- úzka komunikácia a reflektovanie na potreby a požiadavky prevádzok Tatry Motion, Gastro a lanové dráhy
- komunikácia s grafikmi, zadávanie podkladov k požiadavkám, samostatná príprava grafík
- navrhovanie online a offline marketingových aktivít smerujúcim k napĺňaniu obchodno- marketingovej stratégií jednotlivých segmentov
- vytváranie databázy k obsahom vizuálov
- koordinácia promo fotenia/ video produkcie na jednotlivých prevádzkach
- aktívne podieľanie sa na príprave a realizácií eventov v stredisku a v prevádzkach strediska
- aktívne sledovanie trendov a príležitostí v online a offline propagácií
- realizácia a vyhodnocovanie štatistických prieskumov zákazníkov, trhu a konkurencie

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti a v atraktívnom prostredí horského strediska JASNÁ .
Staň sa súčasťou nášho tímu a pracuj vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
Ponúkame:
- Celoročný SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby
- Celoročný vstup do Vodných parkov, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodnéhoparku Bešeňová, hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku pre dve osoby
- Zamestnanecké pobyty
- Zľavu na rekreačné lietanie SUPERFLY v Hurricane Factory Tatralandia
- Zamestnanecké pobyty vo vybraných hoteloch
- ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďalších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

1

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
Zameranie, odbor: marketing, online marketing, masmediálna komunikácia, grafika
Aktívna znalosť: Adobe Illustrator, Power Point, Excel
Znalosť cudzieho jazyka: AJ alebo NJ (pokročilý), PJ (mierne pokročilý), ďalšie jazyky výhodou
Podmienkou : znalosť copywritingu a orientácia na zákazníka
Poznanie strediska Jasná (sever, juh), predchádzajúce pracovné skúsenosti v Jasnej výhodou
Osobnostné predpoklady: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť, tímová práca.
Aktívny životný štýl: lyžovanie, snowboarding alebo iné.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3768172  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá nástupná mzda: 800 - 1000€ (v závislosti od skúseností uchádzača)