Účtovník – oblasť tržieb

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti:
-Importy z produkčných systémov do účtovníctva (technické účtovanie)
Denná kontrola automatického zaúčtovania tržieb
Korekcie vzniknutých chybových hlášok
Mesačné odsúhlasovanie a kontrola tržieb
Aktívna komunikácia s prevádzkami
Účtovanie dohadov
-Banky:
Import bankových výpisov
Odsúhlasovanie sáld a inventarizácia účtov
-Finančné operácie:
Výpočet úrokov a ich odsúhlasovanie
Vnútropodnikové zúčtovanie dokladov
Vystavovanie odberateľských faktúr
-Ostatné:
Evidencia ERP/ORP/VRP a komunikácia s finančnou správou
Štatistika
Aktívna pomoc/usmerňovanie prevádzok v oblasti tržieb
Aktívny prístup počas uzávierok
Ostatné úlohy na základe požiadaviek priameho nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 750 eur ( v závislosti od skúsenosti/znalostí kandidáta)

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti a v atraktívnom prostredí.Staň sa súčasťou nášho tímu a pracuj vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
Ponúkame:
-Celoročný SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby
-Celoročný vstup do Vodných parkov, ktorý zahŕňa vstupy do Aquaparku Tatralandia, Vodného
parku Bešeňová, hotelových wellnessov a Sliezskeho zábavného parku Legendia v Poľsku
pre dve osoby
-Zamestnanecké pobyty
-Zľavu na rekreačné lietanie SUPERFLY v Hurricane Factory Tatralandia
-Zamestnanecké pobyty vo vybraných hoteloch
-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch
Tatry Motion a mnoho ďalších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Požadujeme: min. SŠ odborné vzdelanie, minimálne 1 rok praxe v oblasti účtovníctva, práca s počítačom - MS Office na užívateľskej úrovni, zodpovednosť, flexibilitu a samostatnosť.
-Výhodou je znalosť programu SPIN, TULIP, BlueGastro a HOREC
-Logické myslenie technického charakteru
-Všeobecný prehľad

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš, Poprad, Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Farkašová
Tel.: +421910921549
E-mail: poslať životopis
ID: 3759052   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750 eur ( v závislosti od skúsenosti/znalostí kandidáta)