Marketingový špecialista

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
12/2019
800 - 1 000 EUR/mesiacod 800 € do 1 000 € , v závislosti od skúseností uchádzača + zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia on-line a off-line marketingových aktivít pri tvorbe kampaní a produktov
- spolupráca pri napĺňaní obchodno – marketingových stratégií a plánov spoločnosti
- tvorba obsahu textov pre pripravované kampane a produkty
- zadávanie a koordinácia pri tvorbe grafík externými agentúrami
- spolupráca pri tvorbe webstránok
- spolupráca s e-commerce oddelením pri tvorbe newslettrov a podkladov pre direct marketing
- spolupráca s centrálnym commercial oddelením pri tvorbe kampaní a stratégií
- komunikácia s prevádzkami strediska kvôli aktuálnosti informácií uvádzaných v popisoch kampaní a produktov
- navrhovanie online a offline marketingových aktivít smerujúcim k napĺňaniu obchodno- marketingových stratégií pre vodné a zábavné parky
- aktívne podieľanie sa na príprave a realizácií eventov v stredisku
- aktívne sledovanie trendov a príležitostí v online a offline marketingu, vývoja trhu a konkurencie
- realizácia a vyhodnotenie efektivity kampaní

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a Český jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal spĺňať :
•minimálne 2-ročné skúsenosti z oblasti marketingu
•skúsenosti z korporátnych firiem alebo projektového riadenia výhodou
•prozákaznícka a probiznisová orientácia
•skúsenosti s využívaním marketingových nástrojov v online marketingu, SEO, PPC reklama, Google Analytics, Copywriting

Osobnostné predpoklady:
•kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, komunikácia (jednanie s ľuďmi)
•obchodné myslenie a pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
•tvorivosť (kreativita)
•samostatnosť, tímová práca

Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý, nemecký, poľský, český jazyk - základy

Vzdelanie: minimálne stredoškolské vzdelanie
Aktívny vodič - vodičský preukaz "B"
MS Office

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3700704  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacod 800 € do 1 000 € , v závislosti od skúseností uchádzača + zamestnanecké benefity