Housekeeping Supervisor

Tatry mountain resorts, a.s.

Grandhotel Starý Smokovec, Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele sviatky a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, zodpovednosť za upratanie hotelových izieb, spoločných priestorov hotela a ich následná kontrola
2, rozdeľovanie práce chyžným a upratovačkám s cieľom dodržiavať požadovanú kvalitu
3, kontrola dodržiavania hygienických postupov a predpisov
4, zodpovednosť za plynulý chod spolupráce s externou práčovňou
5, evidencia a inventarizácia zvereného majetku, tovaru a prostriedkov
6, zástup v neprítomnosti Housekeeping Manažéra

Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách.

Ponúkame GOPASS so zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
- Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
- Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
- ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- príjemné vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- ústretovosť,
- časová flexibilita,

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov