Animátor v lyžiarskej škole - Jasná Nízke Tatry

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
JASNÁ Nízke Tatry (sever & juh), Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
december 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a organizovanie pestrej, zábavnej animácie, kreatívnych súťaží, animačných hier v
lyžiarskej škole pre deti a dospelých,
- starostlivosť o detských klientov počas výuky lyžovania, pomoc inštruktorom,
- zabezpečenie bezproblémového chodu detského kútika v lyžiarskej škole,
- starostlivosť a zodpovednosť za zverené deti,
- promo lyžiarskej školy na svahu
Práca na dobu určitú na zimnú sezónu.

Práca v atraktívnom horskom prostredí v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku Jasná Nízke Tatry (sever & juh), v mladom dynamickom kolektíve s bohatým sociálnym programom pre zamestnancov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Rómsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- stredoškolské vzdelanie, vhodné aj pre absolventov aj pre študentov, na hlavný aj vedľajší pracovný pomer
- jazykové znalosti AJ alebo NJ, PJ, RJ
- pozitívny vzťah k deťom
- pracovný entuziazmus
- motivácia pre prácu v lyžiarskej škole
- vysoká miera zodpovednosti pri práci s klientom lyžiarskej školy
- príjemné vystupovanie a priateľské správanie ku klientom lyžiarskej školy
- empatia a asertivita
- schopnosť sebareflexie
- odolnosť voči stresu
- tímový duch
- pozitívny vzťah k horám a prírode

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatry mountain resorts a.s.
Demänovská Dolina 72
03101 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kudelová
Tel.: +421905974 947
E-mail: poslať životopis
ID: 3259531   Dátum zverejnenia: 3.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.