Šéf inštruktor

Tatry mountain resorts, a.s.

Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, okres Kežmarok, okres Poprad
Termín nástupu
november 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiť a viesť lyžiarsku školu, detskú škôlku a navrhovať metodiku výučby.
Organizovať prácu a zadeľovať inštruktorov.

1.)Riadiť a metodicky viesť chod lyžiarskej, snowbordovej a detskej škôlky s cieľom dodržania garancie odbornosti.
2.)Navrhovať, vykonávať a kontrolovať odborné prevedenie a metodiku výučby v lyžiarskej škole a podriadených inštruktorov, organizovať a viesť ich doškoľovanie s cieľom zvyšovania poskytovaných služieb a štandardov.
3.)Riadiť činnosť a prideľovať nahlásených klientov jednotlivých inštruktorom, pripravovať a zaraďovať inštruktorov na akcie organizované lyžiarskou školou, vyhodnocovať a kontrolovať ich prístup a správanie ku klientom s cieľom dosiahnuť efektívne a kvalitné plnenie pracovných úloh.
4.)Viesť a pripravovať dochádzku a podklady pre mzdy, viesť a spracovávať evidenciu inštruktorov na ubytovni.
5.)Vybavovať sťažností klientov v súlade s internými predpismi.
6.)Kontrolovať a vyžadovať plnenie dodržiavania štandardov kvality, interných noriem, metodických a procesných postupov.

OBSADZUJEME DVE POZÍCIE:
Jedna s miestom výkonu práce v Tatranskej Lomnici a druhá na Štrbskom Plese.

PRACOVNÝ POMERU NA DOBU URČITÚ - zimnú sezónu.

Pracuj v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
Ponúkame Ti:
- Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
- Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
- ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- kurz učiteľa lyžovania (snowbordingu) - platná licencia 1, 2, 3 stupňa,
- výhodou duálny kurz lyžovania aj snowbordingu a prax,
- vyžaduje sa absolútna zodpovednosť pri práci s klientom,
- riadiace a organizačné schopnosti,
- team líder,
- tímový duch,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie a priateľské správanie ku klientom.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3238096  Dátum zverejnenia: 9.11.2017