IT špecialista

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameranému na interné servisné činnosti hľadáme nové posily.

Ako sa u nás môžete realizovať?
- budete poskytovať hotline v režime 12x7
- inštalácia koncových staníc a periférií v prostredí Windows (+Linux výhodou)
- detekcia a opravy koncových staníc a periférií
- plánovanie a koordinácia údržby IT a kancelárskej techniky
- riešiť a analyzovať problémy a incidenty, navrhovať a odporúčať opatrenia
- podpora užívateľov na úrovni operačného systému a spúšťania aplikácií, riešiť ich potreby a požiadavky
- komunikácia s dodávateľmi IT techniky a spotrebného materiálu, uvedenie zariadení do prevádzky

Ďalej budú Vaše zodpovednosti zahŕňať aj:
- zaisťovanie prevádzkovej post-implementačnej podpory používateľov služby IT (early life support)
- aktívny monitoring
- priebežné aktualizovanie prevádzkovej dokumentácie.

Dlhodobé perspektívne zamestnanie v stabilnej a úspešnej spoločnosti v mladom flexibilnom kolektíve s možnosťou vzdelávania a kariérneho rastu.
Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program (skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod). Výhodou trvalý pobyt v okolí Liptovského Mikuláša, neposkytujeme ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Microsoft Hyper-V - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

správa HW a software
1

V tíme uvítame kolegu, ktorý má:
- aspoň 1 rok skúsenosť so správou HW a software
- výborne pozná Windows platformy a niečo mu hovorí aj Linux
- pozná a vie používať Active Directory, virtualizačnú platformu Hyper-V a VMware, Exchange Server
- má ukončené min. stredné odborné vzdelanie, odbor elektrotechnický, IT
- je spoľahlivý, zodpovedný a samostatný
Výhodou je skúsenosť so správou a supportom predajného systému.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatry mountain resorts a.s.
Demänovská Dolina 72
03101 Liptovský Mikuláš
ID: 3213072   Dátum zverejnenia: 12.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.