Šéf inštruktor

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Kežmarok, Poprad
Termín nástupu
november 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiť a viesť lyžiarsku školu, detskú škôlku a navrhovať metodiku výučby.
Organizovať prácu a zadeľovať inštruktorov.

1.)Riadiť a metodicky viesť chod lyžiarskej, snowbordovej a detskej škôlky s cieľom dodržania garancie odbornosti.
2.)Navrhovať, vykonávať a kontrolovať odborné prevedenie a metodiku výučby v lyžiarskej škole a podriadených inštruktorov, organizovať a viesť ich doškoľovanie s cieľom zvyšovania poskytovaných služieb a štandardov.
3.)Riadiť činnosť a prideľovať nahlásených klientov jednotlivých inštruktorom, pripravovať a zaraďovať inštruktorov na akcie organizované lyžiarskou školou, vyhodnocovať a kontrolovať ich prístup a správanie ku klientom s cieľom dosiahnuť efektívne a kvalitné plnenie pracovných úloh.
4.)Viesť a pripravovať dochádzku a podklady pre mzdy, viesť a spracovávať evidenciu inštruktorov na ubytovni.
5.)Vybavovať sťažností klientov v súlade s internými predpismi.
6.)Kontrolovať a vyžadovať plnenie dodržiavania štandardov kvality, interných noriem, metodických a procesných postupov.

OBSADZUJEME DVE POZÍCIE:
Jedna s miestom výkonu práce v Tatranskej Lomnici a druhá na Štrbskom Plese.

PRACOVNÝ POMERU NA DOBU URČITÚ - zimnú sezónu.

Práca v atraktívnom prostredí vo Vysokých Tatrách resp. Nízkych Tatrách vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2017 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- kurz učiteľa lyžovania (snowbordingu) - platná licencia 1, 2, 3 stupňa,
- výhodou duálny kurz lyžovania aj snowbordingu a prax,
- vyžaduje sa absolútna zodpovednosť pri práci s klientom,
- riadiace a organizačné schopnosti,
- team líder,
- tímový duch,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie a priateľské správanie ku klientom.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Demänovská Dolina 72
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamila Szczekotová, Ing.
Tel.: 421902932652
E-mail: poslať životopis
ID: 3206819   Dátum zverejnenia: 5.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.