Rušňovodič

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
5,18 EUR/hod.5,18€/hod., 80€ dochádzkový bonus, mesačné prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena, iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je zabezpečovanie posunu vagónov na koľaji v areáli spoločnosti a zabezpečenie manipulácie a prepravy výrobkov a materiálov pre zverené pracoviská.

  • Riadenie hnacieho vozidla a sledovanie návesti pri posune,
  • sledovanie technického stavu hnacích drahových vozidiel (HDV),
  • realizovanie prevádzkových úprav a údržbu HDV, železničného zvršku a výhybiek vlečky,
  • vykonávanie zápisov v knihe odovzdávky HDV,
  • po skončení zmeny spolupráca a podrobné informovanie nastupujúceho rušňovodiča o technickom stave HDV.

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 80€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne (80€),
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vedomosti a zručnosti v oblasti nákladnej železničnej dopravy, predpisy železničnej dopravy a prepravy,
  • pravidlá signalizácie,
  • zásady a pravidlá zostavovania vlakových súprav, zabezpečovanie a oznamovacie zariadenia v železničnej doprave,
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti viesť hnacie dráhové vozidlá, riadiť posun, vodičský preukaz sk. B.
  • lekárske prehliadky na rušňovodiča a posunovača OS 21, OS 17.

Prax v odbore aspoň 2 roky.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
Tel.: +421918735724
E-mail: poslať životopis
ID: 4348364  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,18 EUR/hod.