Manažér výroby

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiaca viac (podľa predchádzajúcich skúsenosti)+ 50€ dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena. Možná priemerná mesačná mzda 2200€ (pri základe 1700€) a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou manažéra výroby je riadiť a organizovať procesy príslušnej prevádzky (konkrétna prevádzka bude upresnená na pohovore).

  • Denná organizácia a riadenie procesov na zverenej prevádzke,
  • zadeľovanie práce podriadeným zamestnanom (60-200 ľudí),
  • zodpovednosť za plnenie mesačných operatívnych plánov výroby,
  • organizácia výroby na prevádzke v súlade s ročným a operatívnym plánom so zabezpečením výrobných a ľudských kapacít,
  • zodpovednosť za personálne obsadenie a kvalitu riadiacich zamestnancov,
  • zodpovednosť za pravidelné plánovanie personálnych a strojných kapacít, sledovať ich efektívne využívanie,
  • zodpovednosť za rovnomerné plnenie plánu výroby, odvádzanie normohodín a odhlasovanie výroby,
  • riadiť a spolupracovať pri odstraňovaní nedostatkov výroby vyplývajúcich z požiadaviek kvality výroby, plánu výroby, stavu technológie a technologických zariadení, údržby strojov a zariadení,
  • navrhovať zvýšenie alebo zníženie prémiového mzdového ohodnotenia podriadených zamestnancov.

  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 80€,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  •  Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Predchádzajúca skúsenosť na vedúcej pozícií- prax min. 2 roky na obdobnej pozícií ideálne v strojárskej výrobe,
  • vysoká miera technického, strategického a praktického myslenia,
  • schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté situácie,
  • vytrvalosť pri riešení problémov a konfliktov,
  • záujem o prácu s ľuďmi, dobré organizačné schopnosti, prirodzená autorita,
  • ovládanie strojárskej výkresovej dokumentácie, znalosť strojárskych technológií, zvarov.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis