Pracovník na odd. predaja s anglickým jazykom (poľský jazyk výhodou)

Miesto práce
Poprad
Mesačne 800€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50€ dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energetického kandidáta/tku, ktorý aktívne ovláda anglický jazyk, iné cudzie jazyky sú výhodou. Pridelený budete do tímu projektového manažéra, s ktorým budete spolupracovať na konkrétnom projekte/ type vagóna. V kontakte budete najmä s našim zákazníkom, pre ktorého budete zabezpečovať všetky požiadavky od prevzatia až po odovzdanie projektu, kolegami na úseku predaja a s našou výrobou.

  • Vybavovanie všetkých požiadaviek zákazníka pri realizácií zmluvnej dodávky,
  • pravidelné sledovanie plnenia obchodného prípadu/projektu,
  • informovanie zákazníka o aktuálnom stave projektu,
  • sledovanie a zodpovednosť za úhrady splatných faktúr k prideleným projektom,
  • zasielanie zákazníkom vyjadrenia reklamačného oddelenia pri reklamáciách,
  • vyhodnocovanie spokojnosti zákazníka s realizáciu projektov 1x ročne,
  • propagovanie mena a značky firmy Tatravagónka a.s. na výstavách a veľtrhoch.

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2€/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Hľadáme kandidáta, ktorý:

  • má aktívnu znalosť anglického jazyka,
  • poľský jazyk je výhodou,
  • má dobré komunikačné schopnosti a schopnosti vyjednávať,
  • je dynamická osobnosť, je zodpovedný a má rád precíznosť,
  • SAP- výhodou,
  • MS Office- pokročilá úroveň.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3843517  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačne 800€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50€ dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.