Technik systémového zabezpečenia (práca vhodná aj pre absolventa)

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mesačne od 800,-€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + 20% prémie, bonus za dochádzku 50€, vianočná a dovolenková odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovať administráciu sieťových operačných systémov,
  • zabezpečovať a konzultovať riešenia bezpečnostnej politiky OS,
  • zabezpečovať prevádzku podnikového IS, databázových systémov a počítačových sietí,
  • zabezpečovať riešenie chybových stavov technických a programových produktov inštalovaných v rámci prevádzky podnikového IS,
  • zabezpečovať prístupovú politiku do podnikového IS,
  • zabezpečovať správu a zálohovanie poštového servera,
  • zabezpečovať inštaláciu, upgrade a systémovú podporu pre OS a SW používané v rámci IT.

  • Motivujúce finančné ohodnotenie,
  • odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 60€,
  • až 500€ referral program,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické.

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Pokročilý

  • Zodpovednosť,
  • precíznosť,
  • spoľahlivosť,
  • logické myslenie,
  • komunikačné schopnosti,
  • odolnosť voči stresu.

Vyhovujúci kandidát by mal mať detailnú znalosť problematiky operačných systémov Windows, Unix, znalosť administrácie Windchill, CAD systémov a znalosť anglického jazyka.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3626785  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačne od 800,-€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + 20% prémie, bonus za dochádzku 50€, vianočná a dovolenková odmena.