Technický pracovník/pracovníčka na úseku vývoja

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Skrátený úväzok od 400€+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta s ukončeným technickým vzdelaním a základnou orientáciou v oblasti konštrukčných riešení.

Náplň práce na obsadzovanej pozícií:

  • Zodpovednosť za správnosť a úplnosť vytvorených alebo menených dokumentov,
  • zodpovednosť za správnu archiváciu vytvorenej dokumentácie v archívoch odd. konštrukcie a v systéme Windchill,
  • zodpovednosť za nevytváranie duplicít a záloh výkresových originálov a CAD dát mimo prostredia systému Windchill,
  • orientovanie sa v pôvodných origináloch výkresov (pauzákoch),
  • vytvárať sprievodnú technickú dokumentáciu vozňa (návody na obsluhu, údržbu).

  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 60€,
  • referral program až 500€,
  • jazykové  kurzy,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
  • Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické.

Vyhovujúci kandidát má znalosť v oblasti technického kreslenia, ovláda čítanie výkresovej dokumentácie je zodpovedný, precízny, flexibilný, s orientáciou na výsledok a odolnosťou voči stresu.

Užívateľská znalosť programov:

  • AutoCAD resp. ZWcad,
  • Windchill,
  • MS Word, MS Excel, Ms Powerpoint
  • LotusNotes.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3625180  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Skrátený úväzok od 400€+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.