Inšpektor Kvality

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:

  • kontrolovať počas celého procesu výroby dodržiavanie technologickej disciplíny pri dodržiavaní výkresovej dokumentácie, technologických postupov a ostatných dokumentov platných pre dané pracovisko,
  • potvrdzovať sprievodnú dokumentáciu hotových výrobkov podľa Plánu kvality,
  • okamžite informovať manažéra BU a ostatných dotknutých pracovníkov o zistených nedostatkoch,
  • vykonávať kontrolu produktu po oprave a zodpovedať za riadenie nezhodných výrobkov,
  • vyžadovať od príslušných vedúcich zamestnancov iných úsekov odstránenie zistených nezhôd formou nápravných opatrení a sledovať realizáciu a účinnosť vykonaných opatrení,
  • podrobne poznať výkresovú dokumentáciu, technologické postupy, Plán kvality a ostatné dokumenty pre dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek na výrobky,
  • kontrolovať dodržiavanie a označovanie materiálu na pracovisku, dbať na efektívnosť výrobného procesu a odhaľovať plytvania

  • prosím používať jednotný text, ktorý posielam nižšie a ktorý všade teraz komunikujeme:
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • odmeny pri výročiach
  • dovolenková a vianočná odmena
  • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Prípadne kliknite na "Poslať životopis" a bude nám doručený.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.

Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ráznosť
  • aktívny prístup
  • časová flexibilita
  • spoľahlivosť
  • dôslednosť pri plnení úloh

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
Tel.: +421918735724
E-mail: poslať životopis
ID: 3298873  Dátum zverejnenia: 31.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.