Strojný zámočník

okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opracováva strojné súčasti pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu.- Zostavuje jednotlivé časti strojov a strojných zariadení.- Vykonáva jednoduché povrchové úpravy polovýrobku.- Vykonáva jednoduché opravy a údržbu zverených strojov a zariadení.- Zodpovedá za kvalitu pridelenej práce.- Má platné všetky certifikáty, potrebné pre výkon svojej profesie.- Dodržiava bezpečnostné predpisy, pracovné postupy a používa ochranné pomôcky.- Postupuje podľa platnej výrobnej dokumentácie.

Spoločnosť v rámci starostlivosti o zdravie zamestnancov a ich stabilizáciu ponúka:- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,- dovolenková a vianočná odmena,- preplácanie nadčasov,- zabezpečené stravovanie pre zamestnancov vo výdajniach stravy priamo v areáli spoločnosti,- poskytujeme pracovné odevy a ich čistenie a opravu zdarma,- doplnkové dôchodkové sporenie,- poukážky na relax 2x do roka, - vstup do fitness za 10% cenu,- spoločnosť organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia,- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3283188  Dátum zverejnenia: 10.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150