Technológ ŠVP

Miesto práce
Štefánikova 887/53, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technológ ŠVP zodpovedá za technologické zabezpečenie výroby špeciálnych výrobných pomôcok (ŠVP)
Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- Zabezpečovať zložitejšiu technickú dokumentáciu pre výrobu prototypov, vzoriek, švp a náradia.
- Riadiť a zodpovedať za technologickú prípravu výroby pri spracovaní technológie prototypov, vzoriek, švp a jednoúčelových strojov.
- Vykonávať vývojové technológie pri výrobe náradia a vzoriek prototypov.
- Vylepšovať technologické postupy pre výrobu náradia, určovať východiskový materiál, druh náradia a strojov.
- Určovať a spresňovať normy spotreby času pri výrobe prototypov ,vzoriek, náradia a strojov.
- Uplatňovať požiadavky na výrobu špeciálneho náradia pre vlastnú potrebu pri výrobe náradia a švp.
- Vykonávať technologickú prípravu obnovy náradia.
- Spracovávať celkové náklady na výrobu švp a náradia.
- Navrhovať opatrenia v konštrukcii náradia, ktorá skvalitňuje výrobu.
- Zostavovať predbežné a výsledné kalkulácie nákladov na výrobu a obnovu náradia a švp.
- Rozpisovať materiál a výrobné podklady pre výrobu a obnovu náradia a švp.
- Spracovávať riadiace programy pre NC stroje.

Spoločnosť v rámci starostlivosti o zdravie zamestnancov a ich stabilizáciu ponúka:
- prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- dovolenkovú a vianočnú odmenu,
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu,
- školenia, vrátane jazykových kurzov,
- zabezpečené stravovanie pre zamestnancov priamo v areáli spoločnosti,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- palivovú kartu,
- poukážky na relax 2x do roka,
- vstup do fitness za 10% cenu,
- spoločnosť organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia,
- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- minimálne 4 roky praxe v oblasti strojárstva
- znalosť čítania technických výkresov
- komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3090564  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou