Manažér technickej obsluhy výroby

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900-1150 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je:
- technické zabezpečenie opráv a riadenie oddelenia technickej obsluhy
výroby.
- organizovať a riadiť činnosť oddelenia technickej obsluhy výroby,
-sledovať technický stav strojov a zariadení, navrhovať obnovu,modernizáciu a GO SaZ s predpokladanými nákladmi a odôvodnením a predkladať návrhy na obstaranie HIM a návrhy do Plánu externých opráv,
- zabezpečovať opravy SaZ externými dodávateľmi, organizovať a kontrolovať prácu dodávateľov, preberať SaZ od dodávateľov a odovzdávať SaZ po týchto opravách užívateľom,
- zabezpečovať odborné prehliadky a skúšky a odstraňovanie závad VTZ (EZ, TZ, PT, EPS, SHZ, ZZ) prostredníctvom externých dodávateľov, organizovať, kontrolovať ich prácu a preberať dodávky,
-preberať nové a opravené SaZ, kontrolovať ich funkčnú výkonnosť, úplnosť, technické a ekonomické parametre, bezpečnosť a kompletnosť, ich prevádzku v záručnej dobe a vymáhať odstránenie nedostatkov.

- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- odmeny pri výročiach,dovolenková a vianočná odmena,
- bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne,
- poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
- akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, -
- korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.
- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Trebišov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritériá:
- prax na podobnej pozícii min. 3 roky,
- skúsenosť s vedením ľudí vo výrobnom prodniku - podmienkou
- čítanie výkresovej dokumentácie, znalosť strojárskych výrobných technológií
- znalosť nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Lean, Kaizen a pod.)
- dynamická osobnosť
- riadiace a komunikačné schopnosti
- časová flexibilita a spoľahlivosť
- orientácia na výsledok

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3008962  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1150 €