Obsluha horizontálnej frézy

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 295/210, Tlmače
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
5,7 EUR/hod.5,70-6,85€/Nhod (priemerný plat po skúšobnej dobe 1500€/btto);​

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • frézovanie plochých a skriňových súčiastok – rôzne špecifické dielce, osadení, drážok a dutín, hrán;
  • opracovávanie polovýrobkov pomocou fréz s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu;
  • vykonávanie jednoduchých povrchových úprav polovýrobku;
  • vykonávanie jednoduchých opráv a údržba zverených strojov a zariadení;
  • zodpovednosť za kvalitu pridelenej práce;
  • dodržiavanie bezpečnostných predpisov, pracovných postupov a používanie ochranných pomôcok;
  • postup podľa platnej výrobnej dokumentácie;
  • vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného;

U nás vieme dobrý pracovný výkon odmeniť nielen mzdou, ale aj zaujímavými benefitmi:

  • za každý kilometer na ceste do práce Ti zaplatíme príspevok na dopravu už od prvého pracovného dňa;
  • poctivú dochádzku vieme oceniť dochádzkovým bonusom vo výške 100€;
  • ak sa darí nám, darí sa aj tebe; napríklad formou mesačných prémií pri splnení stanovených cieľov;
  • obnovenie platnosti certifikátu.

Súčasťou práce u nás sú taktiež:

  • zabezpečené stravovanie v areáli podniku;
  • možnosť čerpania náhradného voľna; u nás sa ti nadčasy nikam nestratia;
  • odmeny pri jubileách a životných udalostiach.

Máme toho ešte viac, ale to si už necháme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • odborné znalosti;
  •  žeriavnický preukaz;
  •  oprávnenie na obsluhu VZV;
  • základná znalosť strojárenských technológií;
  • zodpovednosť;
  • spoľahlivosť;
  •  flexibilita;
  • odolnosť voči stresu;
  • orientácia na výsledok;

Všetky z vyššie uvedeného sú výhodou, ak znalosti a zručnosti nemáte, viete ich získať priamo u nás v rámci zaškolenia.

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Mičíková
Tel.: +421905390942
E-mail: poslať životopis
ID: 4794462  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.