Inžinier zvárania IWE/EWE III. s praxou

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
TATRAVAGÓNKA Tlmače, Továrenská 210, Tlmače
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1800€/btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vytvárať a zabezpečovať technológiu zvárania;
  • Riadiť sa a plniť ustanovenia noriem EN 15085-2, EN 3834-2;
  • Riešiť operatívne problémy v technologickom procese výroby;
  • Riešiť príčiny nezhodných výrobkov súvisiace s technológiou výroby;
  • Schvaľovať výber spôsobu zvárania a použité prídavné materiály;
  • Spolupodieľať sa v spolupráci s personálnym oddelením na chode zváračskej školy po odbornej a technickej stránke;
  • Zabezpečovať periodické 6-mesačné predlžovanie platnosti certifikátov zváračov a zváračov operátorov;
  • Spracovávať technické zadania na nákup nových zariadení pre zváracie účely;
  • Stanovovať „technicko-dodacie podmienky“ a dodatočné požiadavky na nákup prídavných materiálov, vrátane inšpekčných dokumentov a kontrolných dokladov;

U nás vieme dobrý pracovný výkon odmeniť nielen mzdou, ale aj zaujímavými benefitmi:

- za každý kilometer na ceste do práce Vám zaplatíme príspevok na dopravu už od prvého pracovného dňa;

  • poctivú dochádzku vieme oceniť dochádzkovým bonusom vo výške 50€;
  • ak sa darí nám, darí sa aj Vám; napríklad formou mesačných prémií pri splnení stanovených cieľov.

    Súčasťou práce u nás sú taktiež:

  • zabezpečené stravovanie v areáli podniku;
  • možnosť čerpania náhradného voľna; u nás sa Vám nadčasy nikam nestratia;
  • odmeny pri jubileách a životných udalostiach.

    Máme toho ešte viac, ale to si už necháme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

5

  • odborná spôsobilosť pre vykonávanie revízii pri zváraní železničných koľajových vozidiel – z DÚ Praha, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činností technológa zvárania;
  • skúsenosti z aplikácii automatizovaných a robotizovaných pracovísk pre oblúkové zváranie;
  • nadstavbové vzdelanie podľa Doc. IAB-002-2000/EWF-409 – International Welding Engineer (IWE) alebo European Welding Engineer (EWE);

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Mičíková
Tel.: +421905390942
E-mail: poslať životopis