Reagujte bez životopisu

Baví ťa zváranie? Super, čo povieš na priemernú mzdu 1405,56€?

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
dohodou
5,7 - 6,85 EUR/hod.(uvedená mzda je v normohodinách, konečná výška hodinovej mzdy závisí od Vášho výkonu) + príplatky nad rámec odpracovanej mzdy (priemerná mesačná mzda po uplynutí skúšobnej doby:1 405,56Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je ti asi jasná, ale ak nie, tak si to spolu prejdime:

- čaká ťa zváranie od jednoduchých malých komponentov až po zložitejšie zvárané podskupiny vagóna, pričom náročnosť zvarov záleží od tvojich skúseností;
- samozrejmosťou je čítanie výkresovej dokumentácie, aby naši kolegovia vedeli z jednotlivých podskupín poskladať vagón.

Tak čo na to povieš, budeš našim novým kolegom?

U nás vieme dobrý pracovný výkon odmeniť nielen mzdou, ale aj zaujímavými benefitmi:

- za každý kilometer na ceste do práce Ti zaplatíme príspevok na dopravu už od prvého pracovného dňa;
- poctivú dochádzku vieme oceniť dochádzkovým bonusom vo výške 80€;
- ak sa darí nám, darí sa aj tebe; napríklad formou mesačných prémií pri splnení stanovených cieľov;
*Obnovenie platnosti certifikátov.

Súčasťou práce u nás sú taktiež:

- zabezpečené stravovanie v areáli podniku;
- možnosť čerpania náhradného voľna; u nás sa ti nadčasy nikam nestratia;
- odmeny pri jubileách a životných udalostiach.

Máme toho ešte viac, ale to si už necháme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

strojárenske zváranie

Počet rokov praxe

1

Zo skúseností už vieš, čo táto práca obnáša, preto sa spolu pozrime, čo od teba očakávame:

- Certifikát podľa EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10 PA ss nb, zároveň musí obsahovať aj skúšku podľa EN ISO 135 P FW FM1 S t10 PB ml.;
- oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení;
- čítanie výkresovej dokumentácie;
- základná znalosť strojárskych výrobných technológii;
- dobrá komunikácia, ktorá je základom pre úspešnú spoluprácu s kolegami.

Všetky znalosti a zručnosti z vyššie uvedeného sú výhodou, ak ich ovládaš no nemáš platný certifikát nevadí, obnoviť si ho viete priamo u nás!

Podeľ sa o Tvoje skúsenosti s našimi kolegami. Stačí nám zaslať svoj životopis a my sa Ti radi ozveme.

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4506253  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.