Inžinier zvárania IWE/EWE III. s priemernou mesačnou mzdou 1900€/btto.

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Tlmače
1 600 EUR/mesiac+ možná dohoda, skutočná výška mzdy bude prehodnotená podľa skúseností uchádzača (priemerná mzda po skončení skúšobnej doby, vrátane všetkých finančných benefitov, 1900€/btto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvárať a zabezpečovať technológiu zvárania;
• Riadiť sa a plniť ustanovenia noriem EN 15085-2, EN 3834-2;
• Riešiť operatívne problémy v technologickom procese výroby;
• Riešiť príčiny nezhodných výrobkov súvisiace s technológiou výroby;
• Schvaľovať výber spôsobu zvárania a použité prídavné materiály;
• Spolupodieľať sa v spolupráci s personálnym oddelením na chode zváračskej školy po odbornej a technickej stránke;
• Zabezpečovať periodické 6-mesačné predlžovanie platnosti certifikátov zváračov a zváračov operátorov;
• Spracovávať technické zadania na nákup nových zariadení pre zváracie účely;
• Stanovovať „technicko-dodacie podmienky“ a dodatočné požiadavky na nákup prídavných materiálov, vrátane inšpekčných dokumentov a kontrolných dokladov;

• bonus za dochádzku po uplynutí skúšobnej doby;
• mesačné prémie po uplynutí skúšobnej doby;
• cieľové odmeny;
• príspevok na dopravu do zamestnania;
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie;
• stravovanie zabezpečené v priestoroch firmy;
• 1 deň dovolenky navyše;

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, zváranie

Počet rokov praxe

2

• odborná spôsobilosť pre vykonávanie revízii pri zváraní železničných koľajových vozidiel – z DÚ Praha, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činností technológa zvárania;​
• skúsenosti z aplikácii automatizovaných a robotizovaných pracovísk pre oblúkové zváranie;​
• nadstavbové vzdelanie podľa Doc. IAB-002-2000/EWF-409 – International Welding Engineer (IWE) alebo European Welding Engineer (EWE);​

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4452060  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac