Reagujte bez životopisu

Máš skúsenosti v sfére HR? Rád/a komunikuješ s ľuďmi a organizačné schopnosti máš v malíčku? Super, potom hľadáme človeka, ako si Ty!

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš skúsenosti s náborom a výberom zamestnancov, vieš pracovať sám/sama ale aj v tíme, radi by sme ťa privítali v našej spoločnosti.

Tvojou úlohou bude:
  • osloviť potenciálnych kandidátov prostredníctvom rôznych zdrojov, ako sú pracovné portály, sociálne siete, webová stránka a pod.;
  • telefonicky a e-mailovo komunikovať s uchádzačmi o zamestnanie;
  • vyhodnocovať životopisy a hodnotiť kvalifikácie a skúsenosti uchádzačov na danú pozíciu;
  • organizovať a viesť pohovory s uchádzačmi;
  • poskytovať spätnú väzbu kandidátom a manažérom;
  • spolupracovať s manažérmi a oddeleniami na identifikáciu ich potrieb a požiadaviek na nových zamestnancov;
  • vytvárať a aktualizovať pracovné popisy a inzeráty.;
  • spravovať databázu kandidátov.

Čo na to povieš, budeš našim novým kolegom/kolegyňou práve
Ty?

U nás vieme dobrý pracovný výkon odmeniť nielen mzdou, ale aj zaujímavými benefitmi:

  • za každý kilometer na ceste do práce ti zaplatíme príspevok na dopravu už od prvého pracovného dňa;
  • poctivú dochádzku vieme oceniť dochádzkovým bonusom vo výške 50€;
  • ak sa darí nám, darí sa aj Vám; napríklad formou mesačných prémií pri splnení stanovených cieľov.

Súčasťou práce u nás sú taktiež:
  • zabezpečené stravovanie v areáli podniku;
  • možnosť čerpania náhradného voľna; u nás sa ti nadčasy nikam nestratia;
  • odmeny pri jubileách a životných udalostiach.

Máme toho ešte viac, ale to si už necháme na osobný pohovor.

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre teba. Napíšte nám e-mail alebo SMS a my sa ti radi ozveme. Nájdeš nás aj na Facebooku, kde ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok v oblasti recruitmentu

Ako už sám/sama iste vieš, pri tejto práci je dôležité príjemné vystupovanie a vyjadrovanie.

Samozrejmosťou sú:
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti;
  • schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme;
  • spoľahlivosť a vynikajúci time-management;

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4438825  Dátum zverejnenia: 12.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac