Inšpektor kvality. S priemernou mesačnou mzdou 1640€.

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Tlmače
1 100 EUR/mesiac-1100 EUR/mesiac + možná dohoda, skutočná výška mzdy bude prehodnotená podľa skúseností uchádzača. -priemerná mesačná mzda po skončení skúšobnej doby 1640€/btto;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať overenia zhody vyrábaného produktu v súlade s výkresovou dokumentáciou;
• poznať a riadiť sa plánom kvality pre pridelený projekt;
• vystavovať meracie listy na základe premerania produktu;
• vyžadovať od výrobných robotníkov bezchybné vykonávanie pridelených prác podľa technickej dokumentácie a nepreberať produkciu, ktorá týmto nariadeniam nevyhovuje; o nedostatkoch informovať vedúceho strediska a svojho nadriadeného zamestnanca;
• zodpovednosť za riadenie nezhodných výrobkov v súlade s príslušnou organizačnou smernicou pre riadenie nezhodných výrobkov v spoločnosti;
• spolupracovať so zástupcami odberateľa pri priebežnej kontrole a odovzdaní podskupín a hotových výrobkov;
• po vykonanej kontrole potvrdzovať sprievodnú dokumentáciu hotových výrobkov pre odberateľov;
• detailne poznať výkresovú dokumentáciu dielcov a výrobkov, u ktorých kontroluje dodržiavanie kvalitatívnych parametrov;
• vyžadovať od príslušných vedúcich zamestnancov iných úsekov odstránenie zistených nezhôd formou nápravných opatrení a sledovať realizáciu a účinnosť vykonaných opatrení;

• bonus za dochádzku po uplynutí skúšobnej doby;
• 1 deň dovolenky navyše;
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie;
• príspevok na dopravu do zamestnania;
• mesačné prémie po uplynutí skúšobnej doby;
• cieľové odmeny;
• stravovanie zabezpečené v priestoroch firmy, zamestnanec uhrádza stravné len vo výške 1€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikatívnosť
• samostatnosť
• spoľahlivosť
• rozhodovacia schopnosť

Odborné znalosti:
• znalosť používania základných meradiel,
• ovládať metódy strojného obrábania kovov,
• znalosť v oblasti zváraných konštrukcií,
• znalosť nástrojov kvality,
• znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
• ovládať príslušné normy ktoré súvisia s technológiou výroby,
• certifikát podľa EN ISO 9712 VT2.

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4257763  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac