Reagujte bez životopisu

Obsluha CNC páliaceho stroja s priemernou mesačnou mzdou 2000€/btto.

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
dohodou
5,7 - 7 EUR/hod.Možnosť navýšenia mzdy o príplatky za nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zo skúseností ti je náplň práce asi jasná, ale ak nie, tak si to spolu prejdime:

Ako paliča ťa u nás čaká:
• nastavovanie a obsluha plazmového páliaceho stroja;
• vykonávanie priebežnej a výstupnej samokontroly kvality výpalkov;
• označovanie hotových výpalkov podľa páliacich plánov;
• denná údržba a zodpovednosť za technický stav stroja;
• čítanie výkresovej dokumentácie;

Čo na to hovoríš? Budeš našim novým kolegom?

U nás vieme dobrý pracovný výkon odmeniť nielen mzdou, ale aj zaujímavými benefitmi:

za každý kilometer na ceste do práce Ti zaplatíme príspevok na dopravu už od prvého pracovného dňa;
poctivú dochádzku vieme oceniť dochádzkovým bonusom vo výške 80€;
ak sa darí nám, darí sa aj tebe; napríklad formou mesačných prémií pri splnení stanovených cieľov;
obnovenie platnosti certifikátu.
Súčasťou práce u nás sú taktiež:

zabezpečené stravovanie v areáli podniku;
možnosť čerpania náhradného voľna; u nás sa ti nadčasy nikam nestratia;
odmeny pri jubileách a životných udalostiach.
Máme toho ešte viac, ale to si už necháme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Zo skúseností už vieš, čo táto práca obnáša, preto sa spolu pozrime, čo od teba očakávame:

  • keďže vyrábame nákladné vagóny a pálime veľké a ťažké kusy, budeš potrebovať fyzickú zdatnosť, logické myslenie, manuálnu zručnosť a oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení;
  • taktiež by si mal vedieť čítať výkresy;

Podeľ sa o Tvoje skúsenosti s našimi kolegami. Stačí nám zaslať svoj životopis a my sa Ti radi ozveme.

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4175745  Dátum zverejnenia: 19.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.