Vieš zvárať? Poď pracovať k nám do Tatravagónky Tlmače! Zvárač CO2/Zvárač s prevahou montáže

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
dohodou
5,7 - 6,85 EUR/hod.Práca na úkol od 5,70€ - 6,85€/Normohodina. Mzda závisí od výkonu pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvárač CO2:
• zváranie od jednoduchých malých komponentov až po zložitejšie zváranie podvozkov kontrolovaných ultrazvukom

Zvárač s prevahou montáže:
• zváranie častí vagónov krátkymi zvarmi s montážou v požadovanej kvalite podľa technickej dokumentácie

Možnosť získania certifikátu v našej zváračskej škole.

• mesačná pohyblivá zložka mzdy do 20% zo základnej mzdy + možná dohoda alebo práca na živnosť, skutočná výška mzdy bude prehodnotená podľa skúseností uchádzača;
• bonus za dochádzku 80 € mesačne po uplynutí skúšobnej doby;
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3 % z vymeriavacieho základu;
• príspevok na dopravu do zamestnania vo výške 75% z ceny cestovného lístka;
• mesačné prémie po uplynutí skúšobnej doby do výšky 15% zo základnej mzdy;
• odmena pri životnom jubileu 50 rokov veku ak je pracovný pomer uzatvorený na dobu neurčitú;
• deň dodatkovej dovolenky;
• stravovanie zabezpečené v priestoroch firmy (výber zo 7 jedál), zamestnanec uhrádza stravné len vo výške 1,00€.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Odborné znalosti
• preukaz viazača bremien
• oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení
• Certifikát podľa EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10 PA ss nb, zároveň musí obsahovať aj skúšku podľa EN ISO 135 P FW FM1 S t10 PB ml.

Iné požiadavky
• čítanie výkresovej dokumentácie
• základná znalosť strojárskych výrobných technológii
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• flexibilita
• odolnosť voči stresu
• orientácia na výsledok

Obnovujeme strojársku výrobu v meste Tlmače a v regióne Dolného Pohronia máme ambíciu patriť medzi najlepších zamestnávateľov. Hľadáme odvážnych a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Radi medzi sebou privítame tých, ktorí sa neboja prijať nové výzvy a cieľavedome kráčajú vpred. Hľadáme talenty a netajíme sa tým. Obsadzujeme rôzne pracovné pozície a rozširujeme náš tím.
Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie a sme radi, ak naši zamestnanci prijímajú nové výzvy, ktoré zvyšujú ich odbornosť.

Hľadáte prácu v stabilnej spoločnosti, zaujíma Vás svet strojárov, máte radi vagóny, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4175737  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.