Pletiar junior

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a. s.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
750 - 1 080 EUR/mesiacHrubá mzda cca 950 EUR až 1080 EUR pozostáva zo základnej zložky 750 Eur a variabilnej a motivačnej zložky mzdy: - dochádzkový bonus, - hmotná zainteresovanosť do 100 EUR / mesiac vyplácaná štvrťročne, - príplatky za soboty, nedele, nočné smeny; + Ďalšie odmeny: odmena za dochádzku ročná, odmena za mimoriadne úsilie; Kandidát má možnosť prípravy na pozíciu Senior pletiar (mzda cca 1300,- EUR/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budete pripravovať materiál pre pletenie,
• kontrolovať kvalitu a preverovať správnosť výrobkov podľa predlôh,
• komunikovať s mechanikom a senior pletiarkou, dávať im spätnú väzbu,
• práca prebieha v 4-zmennej nepretržitej prevádzke,
• môžete sa prihlásiť aj keď máte záujem o jednozmennú, prípadne dvojzmennú prevádzku
• budete mať možnosť ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu a pripravovať sa na pozíciu Senior pletiar

- ponúkame zázemie v stabilnej spoločnosti s 85-ročnou tradíciou na slovenskom i zahraničnom trhu, ktorá investuje do nových strojov,
- zamestnanci majú možnosť nákupu našich produktov za výhodné ceny,
stravovať sa vo vlastnej jedálni,
- možnosť získania bonusu za dochádzku a vianočného bonusu,
- prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie a cestovné výdavky,
- snažíme sa vytvárať pokojné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

• Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.
• Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

textilné výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Privítame spoľahlivú, samostatnú a manuálne zručnú kolegyňu / kolegu, ktorá/rý má záujem učiť nové veci a je samostatný v organizovaní a plánovaní práce

Spoločnosť TATRASVIT SVIT – SOCKS, a. s. je pokračovateľom viac ako 85 ročnej tradície výroby bavlneného sortimentu ponožiek a podkolienok v meste Svit.
Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 a certifikátov OEKO-TEX pre bavlnené a vlnené výrobky. Certifikát OEKO-TEX a naše výrobné postupy zaručujú zdravotnú nezávadnosť ponožiek a pančuchových nohavíc.
Výrobný sortiment obsahuje širokú škálu pánskych, dámskych a detských výrobkov od štandardných po luxusné, ako aj výrobky určené na špeciálne účely: športové, zdravotné, pracovné a iné.
Z celkovej produkcie spoločnosti smeruje viac ako 80 % na export, najmä do krajín EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4804323  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac