Predavač/ka v ZOO obchode - Dolný Kubín

TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
810 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od pracovných a odborných skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore. Mzda v maximálnej výške 830€ po skúšobnej dobe a preukázaní výkonu práce v zmysle uvedenej náplne práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú vás nové trendy v chove zvierat a radi by ste sa realizovali v priamom predaji chovateľských potrieb? Ak áno u nás to nájdete.
Práve teraz hľadáme nových kolegov ZOO obchodu.

Náplň práce:
• predaj komplexného sortimentu chovateľských potrieb vrátane živých zvierat
• komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
• práca s pokladňou
• preberanie, vystavenie a doplňovanie tovaru (merchandising)
• starostlivosť o zvieratá
• udržiavanie čistoty a poriadku na predajni

• zamestnanecké zľavy
• stabilné pracovné miesto
• možnosť získať odmenu vedúceho a riaditeľa
• všetky odvody
• príspevok na stravné lístky
• zázemie úspešnej slovenskej spoločnosti s viac ako 35 ročnou históriou
• profesionálny pracovný tím a prostredie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať životopis na [email protected]

Vaša šanca na prijatie sa môže zvýšiť zaslaním Motivačného listu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné vystupovanie
• komunikatívnosť a zodpovednosť
• kladný vzťah k zvieratám
• skúsenosti z obchodu výhodou (nie sú podmienkou)

TATRAPET je slovenská výrobná a obchodná firma, ktorá vyrába a dodáva široký sortiment produktov pre domácich miláčikov po celom svete.
Od roku 1988 budujeme značku TATRAPET a kvalitu priamo zo srdca Slovenska, overovanú nielen našimi zákazníkmi.
Už viac ako 35 rokov tvoríme a prinášame produkty pre kvalitnejší a šťastnejší život domácich miláčikov, uplatňujúc nadobudnuté poznatky, profesionalitu a skúsenosti overené a zúročené časom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4569518  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac