Skladník - vodič ND

TAMI GROUP

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 625 EUR/mesiacmesačné prémie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipuláciu s výrobkami a s materiálom v rámci skladu pomocou VZV.
Bezchybné odsúhlasenie liniek a ich denné zúčtovanie s vodičom po realizácii rozvozu. Evidencia a vybavovanie účtovných reklamácií a ich archivácia. Vybavovanie reklamácií v zmysle platného reklamačného poriadku.
Vyhotovovanie príjemok vlastného a nakupovaného tovaru,
sledovanie doby použiteľnosti výrobkov v expedičných skladov a vyskladnenie výrobkov v záručnej dobe. Rozvoz potravinárskych výrobkov v určených rozvozených trasách

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačná karta vodiča, tachografická karta vodiča , psychotesty.
Komunikatívne, seriózne vystupovanie.
Zodpovednosť a spoľahlivosť,

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1615791  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 625 EUR/mesiac