Technický expert zákazníckej podpory

TatraMed Software s. r. o.

Miesto práce
Líščie údolie, Karlova Ves
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1400 Eur mesačne, plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zákazníckej podpory hľadáme šikovného technického experta pre inštalácie našich SW produktov a riešenie technických problémov našich zákazníkov.
Ak máš znalosti a skúsenosti z konfigurácie Linux, LAN a operačných systémov Microsoft Windows, táto pozícia je vhodná práve pre teba. Pracovná pozícia v sebe zahrňuje:
- Základná konfigurácia serverových riešení na platforme Linux
- Inštalácia a udržiavanie softvérových riešení na platforme Microsoft Windows
- Základná konfigurácia LAN
- Priama komunikácia so zákazníkmi (aj osobne u zákazníka)
- Ochota príležitostne cestovať

Veľmi dobré pracovné a platové podmienky.
Výborný pracovný kolektív.
Možnosť vzdelávania v danej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - základy
UNIX/Linux - základy

Vodičský preukaz

B

Efektívne riešenie problémov.
Samostatnosť a komunikatívnosť.
Ochota cestovať.

Softvérová spoločnosť TatraMed pôsobí stabilne v oblasti medicínskej informatiky už viac ako 25 rokov. V rámci svojho portfólia sa zameriava na vývoj špecializovaných SW systémov pre rádiologickú diagnostiku, archiváciu, telemedicínu a klinickú vizualizáciu a systémov pre plánovanie chirurgických zákrokov.
Počas svojho pôsobenia sa stala lídrom v poskytovaní SW systémov pre rádiológiu na slovenskom aj českom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Líščie údolie 9
841 04 Bratislava
ID: 3391072   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 Eur mesačne, plus odmeny