Obrábač kovov v nástrojárni

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
základná mzda 4,02 EUR/ hod. (s príplatkami a prémiami do 1050 EUR mesačne - bez nadčasov), po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme obrábača kovov do nástrojárne, ktorého náplňou práce bude:

  • obsluha klasických obrábacích strojov, fréza, sústruh, brúska, vŕtačka
  • kontrola kvality vyrobených dielov
  • práca na 2 zmeny

  • Vianočný a dovolenkový plat
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
  • príspevok na závodné stravovanie
  • firemné spoločenské posedenia (rodinný deň, deň detí, vianočný večierok)
  • príspevok na dopravu podľa počtu km
  • odmeny (darcom krvi, pri narodení dieťaťa, pri odchode do dôchodku)
  • rekreácia detí zamestnancov
  • zvýhodnený predaj firemných výrobkov
  • firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, frézar, nástrojár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené odborné vzdelanie v odbore obrábač kovov
  • dobré znalosti z oblasti trieskového obrábania
  • dobrá znalosť čítania výkresovej dokumentácie - podmienkou

  • znalosti z oblasti konštrukcie foriem, resp. výroby nástrojov - výhodou
  • znalosť obrábania na klasických frézach resp. sústruhoch - výhodou

  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • samostatnosť a zodpovednosť pri práci
  • kvalitatívna uvedomelosť
  • ochota pre ďalšie vzdelávanie a odborný rast

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Štrbian
Tel.: +421527127220
E-mail: poslať životopis
ID: 3170216  Dátum zverejnenia: 27.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 4,02 EUR/ hod. (s príplatkami a prémiami do 1050 EUR mesačne - bez nadčasov), po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia základnej mzdy