Priemyselný inžinier pre výrobu tepelných čerpadiel

TATRAMAT - ohrievače vody, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme priemyselného inžiniera, ktorého náplňou práce bude:

- návrh a podieľanie sa na zlepšovaní súčasných výrobných procesov, vrátane optimalizácie výrobného toku a ergonómie pracovného miesta
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
- implementácia princípov štíhlej výroby do procesu výroby
- hľadanie a odstraňovanie plytvania vo výrobných procesoch
- optimalizácia lay-outov pracovísk
- riadenie projektov v rámci úseku technickej prípravy výroby ako aj samostatné spracovávanie projektov
- spolupráca a zodpovednosť za implementáciu nových produktov
- aktualizácia výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu
- poskytovanie technickej podpory vo výrobe pri riešení technických problémov
- podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu

- Možnosti ďalšieho odborného rozvoja a vzdelávania
- Odmeny (v rámci platnej personálnej politiky firmy)
- flexibilný pracovný čas
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- zvýhodnený predaj firemných výrobkov
- firemné spoločenské posedenia (vianočný večierok, family day, deň detí)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojárske

- technické myslenie
- samostatnosť, rozhodnosť, analytický prístup
- poznanie automotive nástrojov, nástrojov optimalizácie, nástrojov LEAN - výhodou
- ochota vzdelávať sa
- skúsenosti v odbore tvrdého pájkovania - výhodou
- prax v odbore - výhodou
- anglický / nemecký jazyk - výhodou

TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. Sme členom nemeckej skupiny STIEBEL ELTRON GRUPPE, významného výrobcu tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Jurgovská
Tel.: +421 52 7127 225
E-mail: poslať životopis
ID: 3036417   Dátum zverejnenia: 14.11.2017