Zvárač- programátor

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
4,11 EUR/hod.4,11 €/hodina, prémie do výšky 14%, dochadzkový bonus do 70 € mesačne + ďalšie formy príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hľadáme nového člena, ktorého náplňou práce bude:

  • zváranie so zameraním na programovanie zváracích automatov
  • zváranie súčiastok a konštrukcií z kovových materiálov elektrickým oblúkom
  • ručné zváranie CO2, pozdĺžne zvary (plášť)
  • obsluha zváracích strojov, obvodový zvar
  • zoraďovanie a nastavovanie strojov

Ide o prácu v dvojzmennej.

  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Vianočná a dovolenková odmena
  • príspevok na závodné stravovanie
  • zvýhodnený predaj firemných výrobkov
  • firemné spoločenské posedenia (vianočný večierok, family day, deň detí)
  • príspevok na dopravu podľa počtu km
  • odmena pri odchode do dôchodku a narodení dieťaťa
  • firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • štátna skúška - veľkou výhodou
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • zváračský preukaz - veľkou výhodou
  • skúsenosti s ustavovaním a programovaním strojov, zariadení

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
E-mail: poslať životopis
ID: 2573732  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,11 EUR/hod.