Údržbár - elektrikár

TATRAMAT, akciová spoločnosť

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Dohodou
1 150 EUR/mesiacFinančný príspevok na stravu, Príplatky podľa ZP (práca v sobotu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha a starostlivosť o zverené zariadenia s dôrazom na ich bezporuchovú prevádzku, rozvody, kotolňa, plyn, eskalátory, brány, požiarne zariadenia, VZT, ZTI – zdravotechnika,
• Zodpovednosť za otváranie a zatváranie (zabezpečenie) prevádzky
• vykonávanie preventívnych kontrol strojov a zariadení, aj strechy
• organizácia a vykonávanie preventívnej údržby, opravy porúch, vymieňanie poškodených častí a drobné montáže,
• včasné a bezodkladné odstraňovanie elektrických porúch zariadení, strojov a budov.
• Pravidelná údržba a potrebné opravy obchodných priestorov, bytov a pod.
• Evidencia spotrieb médií.

Presné zaradenie a činnosť práce upresníme na pohovore.

Odmeny pri výročiach
Príspevok na stravu
Práca v úzkom priateľskom kolektíve

- pracovný režim: jednozmenná prevádzka, 12 hod. pracovné zmeny,
- každá druhá sobota do 13.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

• Ukončené stredné/úplné odborné vzdelanie elektrotechnického zamerania,
Údržbár - elektrikár s platnou vyhláškou minimálne §22 alebo §23
• samostatný elektrotechnik
• požadovaná prax v odbore 2 roky, ale dôležitejšie ako prax je aj schopnosť riešiť problémy, manuálna zručnosť, technická zdatnosť, logické a elektro myslenie,
• zodpovedný prístup k práci,
- skúsenosti s elektroúdržbou budov, TZB
- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť holdingového typu zaoberajúca sa dodávkou a distribúciou elektriny a plynu, prenájmom hnuteľných vecí a nehnuteľností, zabezpečením ochrany majetku a osôb.
ID: 4788854  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac