Asistentka generálneho riaditeľa

TATRALIFT a.s.

Miesto práce
Poľná 4, okres Kežmarok
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operatívne poskytovanie administratívnej a organizačnej podpory priamemu nadriadenému a manažmentu spoločnosti
- Zabezpečenie bezproblémového chodu sekretariátu, samostatné riešenie bežných prevádzkových potrieb
- Prijímanie návštev, zabezpečenie občerstvenia
- Organizovanie a účasť na poradách a zasadnutiach, spracovanie prehľadných záznamov z porád
- Spracovanie a evidencia došlej a odoslanej korešpondencie, sprostredkovanie obehu písomností
- Vybavovanie telefonátov a emailovej komunikácie
- Spracovanie tabuľkových a textových údajov prostredníctvom balíka MS Office (korešpondencia, zápisnice, tabuľky, prezentácie, reporty)
- Predkladanie písomností na schválenie a podpis
- Súčinnosť pri organizovaní pracovných ciest a ich vyúčtovaní, rezervácia ubytovania a dopravy
- Samostatné plnenie pridelených úloh, delegovanie pokynov nadriadeného a kontrola ich plnenia ostatnými zamestnancami spoločnosti, monitorovanie deadlinov a reporting
- Koordinovanie pracovného kalendára nadriadeného, plánovanie a organizácia stretnutí, kontrola dodržiavania termínov
- Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
- Preklady dokumentov z/do anglického jazyka

- firemný telefón
- možnosť dlhodobého uplatnenia sa
- práca v príjemnom kolektíve
- flexibilná pracovná doba (bežná pracovná doba 7:00-15:00)

Spoločnosť TATRALIFT a.s. hľadá vhodnú kandidátku pre zastupovanie počas materskej dovolenky, a to na pozícii ASISTENTKA GENERÁLNEHO RIADITEĽA.

Predpokladaný termín nástupu začiatkom marca 2018.

V prípade záujmu nám zašlite Vaše CV na emailovú adresu riaditel@tatralift.eu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú požiadavkám uvedenej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Znalosť AJ slovom i písmom, všeobecný rozhľad, dobrý time-management, dôslednosť, flexibilita, diskrétnosť, schopnosť samostatného riešenia zverených úloh a uvažovania v súvislostiach.

Kompletná dodávka horských dopravných zariadení a to: lyžiarskych vlekov, visutých lanoviek a nekonvenčnej dopravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Poľná 4
060 01 Kežmarok
ID: 3282420   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou