Key account manager

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac+ bonusová zložka mzdy podľa plnenia plánu predaja. Priemerná mesačná mzda na danej pozícii v roku 2021 predstavovala cca 1500,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť a riadenie vzťahov s prideleným portfóliom zákazníkov
• Priama komunikácia a spolupráca so zákazníkmi, služobné cesty
• Vypracovanie a koordinácia procesu spracovania cenových ponúk
• Vedenie obchodných stretnutí a vyjednávanie obchodných podmienok
• Aktívna akvizícia nových zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, tvorba reportov, vypracovávanie analýz trhu a predaja
• Zodpovednosť za dosahovanú ziskovosť predaja
• Práca vyžaduje cestovanie

• mobilný telefón,, notebook, tablet, služobné vozidlo,
• dlhodobé zamestnanie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• prepracovaný systém odmeňovania počas celého roka
• odmeny pri pracovných a životných jubileách
• odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu
• možnosť nákupu výrobkov spoločnosti za zvýhodnené ceny
• ďalšie benefity dohodnuté v Kolektívnej zmluve

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• analytické a strategické myslenie,
• vyjednávacie a obchodné zručnosti,
• samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu,
• lojálnosť, časová flexibilita,
• miesto výkonu práce -Slovensko aj zahraničie
• vodičský preukaz skupiny B

TATRAKON spol. s r.o. je slovenská konzerváreň, ktorá stojí za obľúbenými nátierkami a legendárnou omáčkou na špagety Morca-della. S viac ako 80 ročnou tradíciou je jedným z najväčších výrobcov trvanlivých nátierok a hotových jedál na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva okolo 80 zamestnancov, ktorí výraznou mierou prispievajú k úspešnému fungovaniu podniku, ktorého výrobný areál o rozlohe 6400m2 sa nachádza v priemyselnom parku Poprad – Matejovce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4195693  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac